Navigácia

 • DOD

 • Pedagogický a odborný tréning učiteľov a majstrov vo Fínsku

 • ZENIT 2019

  Dňa 11.10.2019 v rámci Európskeho týždňa odborných zručností sa uskutočnilo školské kolo odbornej súťaže Zenit, na ktorom sa zúčastnili všetci žiaci tretieho ročníka (odbor obrábač kovov 2433 H)

  Víťazom sa stal študent Emil Bruk 🥇 gratulujeme

 • Európsky týždeň odborných zručností

  Európsky týždeň odborných zručností vychádza z iniciatívy Európskej komisie a realizuje sa pod záštitou eurokomisárky pre zamestnanosť, sociálne záležitosti, zručnosti a pracovnú mobilitu Marianne Thyssen. Hlavným zámerom je zvýšiť kvalitu a atraktívnosť odborného vzdelávania a prípravy s cieľom podporiť kvalitné zručnosti.

  U nás sa dňa 11.10.2019 v rámci Európskeho týždňa odborných zručností uskutoční školské kolo odbornej súťaže Zenit, na ktorom sa zúčastnia všetci žiaci tretieho ročníka (odbor obrábač kovov 2433 H)

 • Župné dni 2019


  Bratislavský samosprávny kraj každoročne organizuje podujatie Župné školy pre Teba, ktorého cieľom je ukázať ponuku župných škôl najmä deviatakom a ich rodičom. Už po deviaty raz sme sa prezentovali v piatok 4. októbra 2019 v Bratislave a po druhý raz  predstavíme našu školu aj v Pezinku, Senci a Malackách. Tešíme sa na Vás!

 • Župný športový deň 25.9.2019

  Ďakujeme všetkým chlapcom za reprezentáciu školy na župnom športovom dni dňa 25.9.2019. Všetky tri tímy (beachvolejbal, florbal aj futbal) podali výborné výkony. Priestor na zlepšenie síce je, ale myslíme, že väčšina nechala na ihrisku sdrce. Mimoriadne chceme vyzdvihnúť futbalistov, ktorí hrali neskutočne krásny futbal, aj za cenu vlastných obetí. Florbalisti mali mizerné podmienky, v ktorých dokazali uhrať krásne zápasy. Beachvolejbalisti po prvý krát spolu na ihrisku ochutnali čaro piesku. Boli ste skvelí! 

 • EXTRAORDINARIUS IOCALE 19

  Vernisáž výstavy EXTRAORDINARIUS IOCALE 19 - teda Mimoriadny šperk, ktorá je verejnosti dostupná od pondelka 9.9. do 30.9.2019 v Zichyho paláci v Bratislave, na 2. poschodí.Výstava je prehliadkou záverečných prác ručne vyrábaných šperkov študentov externého štúdia našej školy (SOŠ technická Vranovská 4 Bratislava) v odbore Zlatník klenotnik, na ktorých sme mimoriadne hrdí. Veľká vďaka patrí ich majsterke odborného výcviku p. Michaele Krajčiovej.

 • Pracovné ponuky vhodné pre absolventov

  Pracovné ponuky vhodné pre našich absolventov.Spoločnosť Bratislavské elektrotechnické závody, a.s. Bratislava ponúka pre našich absolventov voľné pracovné miesta ma pozície: Sústružník-frézár, Navíjač, Skladanie magnetických obvodov, Nízkofrekvenčné sušenie. Bližšie informácie na tel.č. + 421 917 959 949 p. Drucker, príp. mail: juraj.drucker@bez.sk

 • ZRPŠ

  Vážení rodičia,

  pozývame Vás na triedne rodičovské združenia, ktoré sa uskutočnia vo štvrtok 12. 9. 2019 o 17.00 hod.

 • Zápis študentov EXTERNÉHO ŠTÚDIA

  Z á p i s do I. ročníka externého štúdia popri zamestnaní sa bude konať dňa 10.9.2019 o 16:30 hod. pre odbor Puškár a Obrábač kovov12. 09. 2019 o 16:30 hod. pre odbor Zlatník a klenotník v učebni č.7 na SOŠ technickej Vranovská 4. 

 • Krásne prázdniny, veľa slniečka a dobrej nálady Vám všetkým želá kolektív pedagógov a zamestnancov SOŠ technickej 🌞

 • Záverečné skúšky 2019

  V dňoch 17.-21.6.2019 sa konali záverečné skúšky žiakov denného štúdia odboru Zlatnik a klenotník, Obrábač kovov a Technické služby v autoservise.

  K úspešnému ukončeniu štúdia Vám srdečne blahoželáme a želáme veľa zdravia, šťastia a úspechov v budúcom živote, zaujímavé povolanie a splnenie všetkých snov. 

  Verte, či neverte končíte v puberte,

  SOŠ bola iba most,

  čaká vás pravá dospelosť,

  radostí, beznádej, stres-rôzne časy boli,

  niektorí do práce, iní zas na školy,

  nie je to cieľ, je to len cesta, schody,

  kiež zvládnete všetko, čo život pod nohy hodí.

 • Porada riaditeľov stredných škôl BSK

  Dňa 20.6.2019 sa v Modre uskutočnila slávnostná pracovná porada riaditeľov stredných škôl BSK na ktorej sa bilancoval školský rok. Slávnostný charakter dodalo porade poďakovanie riaditeľom končiacim vo svojej funkcii. Medzi nimi poďakoval bratislavský župan p. Droba odchádzajúcemu riaditeľovi p. Zdenkovi Radovi, ktorý vo svojej funkcií konči 30.6.2019. Za jeho dlhoročnú prácu mu ďakujeme aj my, celý kolektív zamestnancov Strednej odbornej školy technickej.

  Zároveň chceme privítať novo vymenovaného riaditeľ našej školy p. Döményho, ktorý si menovací dekrét prevzal z rúk riaditeľa odboru školstva BSK p. Urbančíka. Od 1.7.2019 mu prajeme veľa energie a dobrých nápadov.

 • Záverečné skúšky 2019

  Opäť úspešný ročník za nami 💍💎💍 záverečné prace žiakov externého štúdia Zlatník a klenotnik 💎 srdečne gratulujeme a prajeme veľa úspechov!!!

 • UČ SA A ZARÁBAJ!

 • Zlatník a klenotník 💍💎💍

  Záverečné práce žiakov III.ZO denného štúdia odboru zlatník a klenotník. 

 • Žiadame rodičov, aby neposielali prihlášky na ubytovanie v našom ŠI na šk.rok 2019/2020, nakoľko je internát už plne obsadený. Za porozumenie ďakujeme.

 • Predlžovania platnosti preukazu ISIC/EURO26

  Vážení rodičia, milí študenti!

  Život stredoškoláka sa stáva každým rokom nákladnejším. Našim študentom preto vydávame preukazy ISIC/EURO26, s ktorými môžu ročne ušetriť desiatky až stovky eur.  Chceli by sme Vás upozorniť, že preukaz, ktorý nemá označenie 09/2020, nie je pre školský rok 2019/2020 platný a preto nie je možné využívať jeho výhody.

  Len s platným preukazom môžete:

  1. Denne šetriť svoje vreckové a učiť sa efektívne nakladať s financiami.
  2. Využiť vďaka preukazu zľavy na viac ako 150 000 miestach na Slovensku a vo svete.

  Napr. v kine, v autoškolách, pri nákupoch oblečenia, školských a športových potrieb, kníh, pri stravovaní, športovaní a cestovaní. Viac na www.isic.sk

  1. Využiť svoj preukaz na študentské cestovné vo viacerých SAD pri platbe v hotovosti a až 75% zľavu na vlaky v Čechách aj počas letných prázdnin a ušetriť na jedinej ceste napr. do Prahy až 10€.  (platí aj pre budúcoročných maturantov)
  2. Uplatniť si nárok na ISIC paušál len za 9€, s výhodným balíkom mobilných dát. Viac na www.isicpausal.sk. Alebo využiť zľavu 5€ mesačne na bežné paušály v Orange.
  3. Uplatniť si nárok na celoročné cestovné poistenie len za 13,50€ http://isic.sk/poistenie-istotka

   

  Platnosť preukazu sa obnovuje nalepením známky ISIC

  v hodnote 10 €. Na škole si ju môžete objednať len v období od 1.6.2019-31.10.2019.

  Len platný preukaz potvrdzuje status denného študenta v aktuálnom školskom roku.

   

  Známku môžete objednať aj priamo na www.objednaj-preukaz.sk s doručením domov. Pri tomto spôsobe prosím počítajte aj s úhradou poštovného.

   

  Šetrite a získavajte výhody medzinárodného preukazu ISIC tak, ako to robia študenti stredných a vysokých škôl po celom svete.

 • Potvrdenie o návšteve školy

  Vážení rodičia,

  ak potrebujete potvrdenie o návšteve školy pre svoje dieťa, ktoré je žiakom našej školy, môžete si ho vytlačiť z pohodlia Vášho domova. Modul Dochádzka umožňuje rodičovi kedykoľvek si vytlačiť potvrdenie o návšteve školy. Hoci toto potvrdenie nemá pečiatku školy, obsahuje QR kód, ktorým sa dá pravdivosť potvrdenia kedykoľvek overiť. Potvrdenie s QR kódom je preto praktickejšie a zároveň bezpečnejšie ako tradičné papierové potvrdenie s pečiatkou, lebo sa nedá nijako sfalšovať. Návod ako na to nájdete na nasledujúcej stránke 

Novinky

Kontakt

 • Stredná odborná škola technická
  Vranovská 4
 • 02/63 83 84 17
  02/63 81 23 77

Fotogaléria