Navigácia

 • Ak máte radi svojho učiteľa/ku prosím zahlasujte :o)

 • Vianočný turnaj + kapustnica

  Posledný deň pred vianočnými prázdninami 21.12.2019 si výber žiakov zmeral sily v exhibičnom futbalovom zápase. Bolo to dramatické, ale férové zápolenie. A už teraz sa veľmi tešíme na budúci rok. Po športovom výkone si všetci zaslúžili odmenu. Bola vo forme spoločnej kapustnice a obdarovania sa darčekmi. Nech je ako chce, Vianoce sú o spoločných chvíľach a tie sme si skutočne užili. 🎁🎄

 • Vianočný mini trh

  Vianoce sa blížia a každý oslavuje, bilancuje a nakupuje.Nebolo to inak ani dňa 13.12.2019 na podujatí Ministerstv školstva v bratislavskom Aureliu. Zúčastneným radosť z nakupovania spríjemnili originálne šperky z dielne študentov odboru zlatník a klenotník.Nech tieto šperky spríjemnia sviatky ich novým majiteľom. Jednou z majiteliek nových šperkov z dielne našej školy je aj ministerka školstva p. Lubyová

 • TECHNICKÁ OLYMPIÁDA

  Dňa 28.11.2019 sa konal 10.ročník technickej olympiady ZŠ. Voňa dreva, práca s náradím a radosť z výsledkov. Skvelý deň za nami. Víťazom gratulujeme 🏆🥇🥈🥉⚙️🔩🛠

 • Zahlasuj za nové logo školy

  Nové logo školy

  Stredná odborná škola technická, Vranovská 4 v Bratislave prechádza veľkými zmenami v smerovaní týkajúcom sa prístupov a nastavení fungovania školy a stanovenia priorít. Tieto zmeny, ktoré sú zamerané na študentov, ich rast a profit, majú byť symbolicky odzrkadlené v novom logu školy. Všetky návrhy sú od našich študentov. Víťazný návrh získa odmenu. Radi by sme poznali váš názor. Prosím označte logo, ktoré sa Vám páči najviac. Z celkového počtu 10, vyberte tri logá, ktoré sa Vám páčia najviac a odstupňujte ich poradie počtom hviezdičiek, pričom tri hviezdičky je najlepšie logo, dve druhé a jedna hviezdička tretie v poradí.

 • "Mladý technik"

  Dňa 25.11.2019 bola na našej škola vyhodnotená súťaž žiakov 1. ročníka "Mladý technik". Súťažné výrobky dokazujú zručnosť našich prvákov a predpoklad, že v strojárstve sa nestratia.Gratulujeme 🏆🥇🥈🥉

 • Imatrikulácia 2019

  „Gaudeamus igitur, iuvenes dum sumus.“ (Radujme sa, kým sme mladí.) Aj takto by sa dala charakterizovať slávnosť na našej škole.Slávnostne uvedenie žiakov na stredoškolskú pôdu - Imatrikulácia prvákov dňa 15.11.2019. 

  Okrem toho že museli splniť zopár úloh, aby dokázali že si poradia aj s ťažšími zadaniami v budúcom strojárskom živote, museli zložiť sľub, ktorý nahlas predčítali pred svojimi staršími spolužiakmi. Následne sa zapísali na listinu a sľub potvrdili odtlačkom prsta. Na znak prijatia do strojárskeho cechu im bola odovzdaná matica na zelenej stužke.

  Všetkým prvákom prajeme, aby sa im darilo.

 • Jesenné upratovanie

  Monterkovy deň 👷🏻‍♂️👷‍♀️ Dnes sa polovica študentov našej školy zapojila do skrášľovania okolia a priestorov. Pohrabali lístie, pozametali chodníky, vyseparovali kovový šrot, vyčistili vitríny. Druhá polovica študentov navštívila zakladne školy v Bratislavskom kraji, aby pozvala deviatakov na blížiaci sa deň otvorených dverí. Ďakujeme za pomoc👍👏

 • Turnaj v stolnom tenise

  Dňa 23.10.2019 sa uskutočnil ďalší ročník medziškolskeho turnaja v stolnom tenise chlapcov stredných škôl Bratislava V. V náročnej konkurencii chlapci uhrali len jeden víťazný zápas. Ale napriek tomu ďakujeme za reprezentáciu 🏓 👏

 • Pedagogický a odborný tréning učiteľov a majstrov vo Fínsku

 • Župné dni 2019


  Bratislavský samosprávny kraj každoročne organizuje podujatie Župné školy pre Teba, ktorého cieľom je ukázať ponuku župných škôl najmä deviatakom a ich rodičom. Už po deviaty raz sme sa prezentovali v piatok 4. októbra 2019 v Bratislave a po druhý raz  predstavíme našu školu aj v Pezinku, Senci a Malackách. Tešíme sa na Vás!

 • Župný športový deň 25.9.2019

  Ďakujeme všetkým chlapcom za reprezentáciu školy na župnom športovom dni dňa 25.9.2019. Všetky tri tímy (beachvolejbal, florbal aj futbal) podali výborné výkony. Priestor na zlepšenie síce je, ale myslíme, že väčšina nechala na ihrisku sdrce. Mimoriadne chceme vyzdvihnúť futbalistov, ktorí hrali neskutočne krásny futbal, aj za cenu vlastných obetí. Florbalisti mali mizerné podmienky, v ktorých dokazali uhrať krásne zápasy. Beachvolejbalisti po prvý krát spolu na ihrisku ochutnali čaro piesku. Boli ste skvelí! 

 • EXTRAORDINARIUS IOCALE 19

  Vernisáž výstavy EXTRAORDINARIUS IOCALE 19 - teda Mimoriadny šperk, ktorá je verejnosti dostupná od pondelka 9.9. do 30.9.2019 v Zichyho paláci v Bratislave, na 2. poschodí.Výstava je prehliadkou záverečných prác ručne vyrábaných šperkov študentov externého štúdia našej školy (SOŠ technická Vranovská 4 Bratislava) v odbore Zlatník klenotnik, na ktorých sme mimoriadne hrdí. Veľká vďaka patrí ich majsterke odborného výcviku p. Michaele Krajčiovej.

 • Pracovné ponuky vhodné pre absolventov

  Pracovné ponuky vhodné pre našich absolventov.Spoločnosť Bratislavské elektrotechnické závody, a.s. Bratislava ponúka pre našich absolventov voľné pracovné miesta ma pozície: Sústružník-frézár, Navíjač, Skladanie magnetických obvodov, Nízkofrekvenčné sušenie. Bližšie informácie na tel.č. + 421 917 959 949 p. Drucker, príp. mail: juraj.drucker@bez.sk

 • Zápis študentov EXTERNÉHO ŠTÚDIA

  Z á p i s do I. ročníka externého štúdia popri zamestnaní sa bude konať dňa 10.9.2019 o 16:30 hod. pre odbor Puškár a Obrábač kovov12. 09. 2019 o 16:30 hod. pre odbor Zlatník a klenotník v učebni č.7 na SOŠ technickej Vranovská 4. 

 • Krásne prázdniny, veľa slniečka a dobrej nálady Vám všetkým želá kolektív pedagógov a zamestnancov SOŠ technickej 🌞

 • Záverečné skúšky 2019

  V dňoch 17.-21.6.2019 sa konali záverečné skúšky žiakov denného štúdia odboru Zlatnik a klenotník, Obrábač kovov a Technické služby v autoservise.

  K úspešnému ukončeniu štúdia Vám srdečne blahoželáme a želáme veľa zdravia, šťastia a úspechov v budúcom živote, zaujímavé povolanie a splnenie všetkých snov. 

  Verte, či neverte končíte v puberte,

  SOŠ bola iba most,

  čaká vás pravá dospelosť,

  radostí, beznádej, stres-rôzne časy boli,

  niektorí do práce, iní zas na školy,

  nie je to cieľ, je to len cesta, schody,

  kiež zvládnete všetko, čo život pod nohy hodí.

 • Porada riaditeľov stredných škôl BSK

  Dňa 20.6.2019 sa v Modre uskutočnila slávnostná pracovná porada riaditeľov stredných škôl BSK na ktorej sa bilancoval školský rok. Slávnostný charakter dodalo porade poďakovanie riaditeľom končiacim vo svojej funkcii. Medzi nimi poďakoval bratislavský župan p. Droba odchádzajúcemu riaditeľovi p. Zdenkovi Radovi, ktorý vo svojej funkcií konči 30.6.2019. Za jeho dlhoročnú prácu mu ďakujeme aj my, celý kolektív zamestnancov Strednej odbornej školy technickej.

  Zároveň chceme privítať novo vymenovaného riaditeľ našej školy p. Döményho, ktorý si menovací dekrét prevzal z rúk riaditeľa odboru školstva BSK p. Urbančíka. Od 1.7.2019 mu prajeme veľa energie a dobrých nápadov.

 • Záverečné skúšky 2019

  Opäť úspešný ročník za nami 💍💎💍 záverečné prace žiakov externého štúdia Zlatník a klenotnik 💎 srdečne gratulujeme a prajeme veľa úspechov!!!

Novinky

Kontakt

 • Stredná odborná škola technická
  Vranovská 4
 • 02/63 81 23 35
  02/63 81 23 77

Fotogaléria