Navigácia

 • Potvrdenie o návšteve školy

  Vážení rodičia,

  ak potrebujete potvrdenie o návšteve školy pre svoje dieťa, ktoré je žiakom našej školy, môžete si ho vytlačiť z pohodlia Vášho domova. Modul Dochádzka umožňuje rodičovi kedykoľvek si vytlačiť potvrdenie o návšteve školy. Hoci toto potvrdenie nemá pečiatku školy, obsahuje QR kód, ktorým sa dá pravdivosť potvrdenia kedykoľvek overiť. Potvrdenie s QR kódom je preto praktickejšie a zároveň bezpečnejšie ako tradičné papierové potvrdenie s pečiatkou, lebo sa nedá nijako sfalšovať. Návod ako na to nájdete na nasledujúcej stránke 

 • Kurz ochrany života a zdravia

  V dňoch 22.- 24.5.2019 sa žiaci z tried končiacich ročníkov zúčastnili povinného Kurzu na ochranu života a zdravia. Po teoretickej príprave v oblasti topografiu a zdravotnej prípravy s v prvý deň vyskúšali oživovanie pod vedením profesionálnej záchranárky v Červenom kríži. Druhý deň sa prešli krásnou prírodou chránenej krajinnej oblasti Devínska kobyla. Posledný deň po teórií o civilnej ochrane obyvateľstva a bezpečnostnych pokynoch si vyskúšali streľbu zo vzduchovky. Vďaka za aktívnu účasť a skvelé počasie.

 • Študentský šperk 2019


  Na súťaži Študentský šperk 2019 sa naša žiacka Mirka Šenkarová umiestnila na krásnom II. mieste s divadelným šperkom- "Alica v krajine zázrakov". Srdečne gratulujeme a pani majsterke Alici Tichej ďakujeme za jej prácu, podporu, úsilie a vedenie k dosiahnutiu tohto skvelého výsledku 👏

  Krásne šperky si môžete pozriet do 31.7.2019 v Technickom múzeu v Brne

 • Učiteľský piknik 2019

  Bratislavský samosprávny kraj pozval našich učiteľov na PIKNIK.

  Na piknik prišla takmer tisícka hostí a bola naozaj skvelá atmosféra...

  ĎAKUJEME

 • Karátové duše

  Výstava Karátové duše pripravovaná so spoluprácou s Cechom zlatníkov a klenotníkov Slovenska vyhlási 13.5.2019 výsledky súťaže Študenstky šperk do ktorej sa zapojila aj naša žiacka Mirka 💍 držíme jej palce Zároveň bude na výstave vystavovať aj naše šikovné absolventky Soničky (Kozáková,Horvatovičová) 🔝

 • ZELENÁ ŠKOLA - FAREBNÝ SEN

  ZELENÁ ŠKOLA - FAREBNÝ SEN

  Dňa 10.4.2019 sa boli študenti odboru zlatnik a klenotnik inšpirovať na výstave študentských prác SÚKROMNEJ STREDNEJ UMELECKEJ ŠKOLY ANIMOVANEJ TVORBY v Galérii Michalský dvor

 • Jarné upratovanie 5.4.2019

  Dňa 5.4.2019 žiacka školská rada organizovala Jarné upratovanie na skrášlenie priestorov školy a dielni.

  Všetkým zúčastneným ďakujeme.

 • Branný pretek študentov

  Dňa 3.4.2019 sa družstvo našej školy zúčastnilo na 3.ročniku Branného preteku študentov v Bernolákove, organizovaného Ministerstvom obrany. Žiaci súťažili v oblastiach topografie, zdravotnej prípravy, protichemickej obrany, vedomostí o histórii Slovenska a zložiek Ozbrojených síl SR a v neposlednom rade aj vo fyzických testoch. Chlapci dosiahli výborné výsledky a i keď sa neumiestnili na pódiu, sme na nich hrdí a ďakujeme za reprezentáciu.

 • Termíny prijímacích skúšok na SŠ pre školský rok 2018/2019:

  I. termín – 14. máj 2018 alebo II. termín – 18. máj 2018.

  Termín na podanie prihlášky je do 10.apríla 2019. Na prihláške sa vyžadujú tieto údaje: meno a priezvisko žiaka, rodné číslo, vyučovací jazyk, štátne občianstvo, potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti žiaka, výchovno-vzdelávacie výsledky žiaka dosiahnuté na ZŠ, meno a priezvisko, adresa a telefónny kontakt zákonných zástupcov.

 • 2%

  Darujte svoje 2% dane z príjmu

  Vážení rodičia a priatelia školy,

  pomôžte nám oceniť aktivity Vašich detí a skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane!

  Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naše Občianske združenie SOU Vranovská 2003 Bratislava. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%!

   Finančné prostriedky budú použité na:

  • ocenenia žiakov za ich aktivity, prospech a dochádzku
  • kultúrne aktivity pre žiakov
  • náklady žiakov na súťaže a reprezentáciu školy
  • skvalitnenie výchovno-vzdelávacieho procesu na škole
  • a iné

  Za Vašu pomoc Vám vopred ďakujeme.

 • DUAL DAY 2

 • Jarné účelové cvičenie

  Dňa 12.3.2019 žiaci našej školy absolvovali účelové cvičenie, ktoré bolo zamerané na preverenie fyzickej zdatnosti. Po trase Partizánska lúka - Snežienka - Kačín - Klanec - Partizánska lúka prešli krásnych 14 km vo veľmi príjemnom jarnom počasí. Po zdolaní prevýšenia na Kačín ich čakalo rozkladanie ohňa a zaslúžené doplnenie energie na opekačke. Všetci túto výzvu zdolali veľmi dobre!

 • Profesia days 2019

  Veľtrh príležitostí Profesia days je najobľúbenejšie a najnavštevovanejšie kariérne podujatie na Slovensku, kde sa každoročne zídu tisícky záujemcov o nové pracovné príležitosti. My sme sa na tomto podujatí zúčastnili prvý krát, aby sme predstavili odbory ktoré ponúkame a ktoré sú nedostatkové na trhu. Podujatie sa konalo počas dvoch výstavných dní, rozprestieralo sa na ploche 9 000 m² a ponúkalo množstvo pracovných a vzdelávacích príležitostí všetkým skupinám ľudí na trhu práce – študentom, čerstvým absolventom a nezamestnaným aj zamestnaným, ktorí uvažujú o kariérnej zmene.

  Ďakujeme všetkým ktorí sa zapojili a zúčastnili!

 • Talentové skúšky

  Záujemcom o štúdium na našej škole oznamujeme, že talentové skúšky odboru zlatník a klenotnik 💍 do prvého ročníka v školskom roku 2019/2020 sa uskutočnia 25.marca 2019. Prihlášku je nutné odoslať na adresu školy do konca februára 2019. Tešíme sa na Vás.

 • IX. ročník súťaže Technická olympiáda

   

  Krajské kolo v Bratislave

  5. február 2019

   

                          

 • Okresné kolo vo florbale chlapcov SŠ BA V

  Do galérie Okresné kolo vo florbale chlapcov SŠ BA V boli pridané fotografie.

  Dňa 6. a 7.12.2018 sa na našej škole konalo okresné kolo vo florbale chlapcov SŠ BA V. Našu školu pod vedením kapitána Viktora Belanského reprezentovali Lukáš Tvaroh, Majo Hrozen, Imi Tóth a fenomenálny brankár Erik Martinka. Vypomôcť so striedaním prišiel aj Majo Kuračka.Hlavne vďaka brankárovi, ale aj vďaka obrovskému nasadeniu útočníkov sme sa umiestnili v skupine na krásnom druhom mieste. Ďakujeme 👏

 • Okresné kolo BA V vo florbale dievčat stredných škôl

  Do galérie Florbal 2018 boli pridané fotografie.

  Dňa 29. a 30.11.2018 organizovala Stredná odborná škola technická, Vranovská 4 v Bratislave okresné kolo BA V vo florbale dievčat stredných škôl.Videli sme krásne zápasy plné nasadenia, odhodlania, bojovnosti a emócií.Ďakujeme za účasť a tešíme sa na budúci rok. Víťaznému družstvu prajeme veľa šťastia v ďalšom kole.Vďaka patrí aj rozhodcom Peter Pauhof, Andreas Rieger, ako aj fotografovi Ivanovi Ištanffymu zo strednej umeleckej školy animovanej tvorby (www.uat.sk)

 • NEXT GENERATION v Dámskom klube

  http://www.rtvs.sk/televizia/archiv/12995/169139#1591Dámsky klubRadosti a starosti nielen zo sveta žien. Dámsky klub je denný magazín o ženách pre ženy, ktorý vám ponúka rady, postrehy, námety, odpovede na otázky a problémy, ktoré trápia súčasnú ženu.rtvs.sk

 • Koncert Projektu Integrácia

  10. narodeniny- live prenos sme sledovali so študentami na škole kedže sme sa nemohli zúčastniť priamo na koncerte...

 • FUTSAL

  Dňa 9.10.2018 sa družstvo chlapcov z našej školy zúčastnilo na okresnom kole majstrovstiev SŠ vo futsale. Z 12 zúčastnených škôl boli vytvorené 4 skupiny, kde sa odohrali vzájomné zápasy.Zo skupiny sa nám postúpiť síce nepodarilo, ale chlapci podali dobré výkony. Ďakujeme za reprezentáciu a nasadenie.

Novinky

Kontakt

 • Stredná odborná škola technická
  Vranovská 4
 • 02/63 83 84 17
  02/63 81 23 77

Fotogaléria