Prihlasovacie meno:
Heslo:
komunikujem so serverom, počkajte prosím

• Vážení rodičia, milí žiaci! Oznamujeme Vám, že talentové skúšky na Strednú odbornú školu technickú v Bratislave sa budú konať 4. apríla 2020. Talentové skúšky sa budú konať v učebnom odbore - zlatník a klenotník. Nezabudnite, že prihlášku na štúdium treba zaslať do konca februára.Tešíme sa na Vás!

• 1. 4. 2020

Vážení rodičia,

pozývame Vás na triedne rodičovské združenia, ktoré sa uskutočnia vo štvrtok 1.4.2020 od 17.00 hod.

• "Dôležité je neprestať sa pýtať" Albert Einstein

Dňa 5.2.2020 navštívili žiaci zážitkové centrum vedy Aurelium. Centrum vedy je miesto, kde sa prelína zábava s učením v duchu hesla Jána Amosa Komenského „Škola hrou“, kedy je vedecký poznatok alebo akékoľvek učivo skryté v zábavnom experimente. Idea centra vedy vychádza z názoru, že najlepšie sa každý učí pomocou vlastných skúseností a zážitkov a naši žiaci si mohli vyskúšať mnoho expozicií a odniesť si nové poznatky, zážitky a nové vedomosti.

• Dňa 5.2.2020 sa 18 víťazov okresných kôl zúčastnilo 10. ročníka krajského kola Technickej olympiády.Práca s drevom im išla pekne od ruky.Víťazom gratulujeme a tešíme sa na ďalšie ročníky!

Vzdelávanie

Na našej škole dávame dôraz na poskytnutie čo najlepšieho vzdelania pomocou moderných vyučovacích metód. Sme hrdí na dosiahnuté výsledky.

Utorok 25. 2. 2020