Navigácia

 • Pracovné ponuky vhodné pre absolventov

  Pracovné ponuky vhodné pre našich absolventov.Spoločnosť Bratislavské elektrotechnické závody, a.s. Bratislava ponúka pre našich absolventov voľné pracovné miesta ma pozície: Sústružník-frézár, Navíjač, Skladanie magnetických obvodov, Nízkofrekvenčné sušenie. Bližšie informácie na tel.č. + 421 917 959 949 p. Drucker, príp. mail: juraj.drucker@bez.sk

 • EXTRAORDINARIUS IOCALE 19

 • Krásne prázdniny, veľa slniečka a dobrej nálady Vám všetkým želá kolektív pedagógov a zamestnancov SOŠ technickej 🌞

 • Záverečné skúšky 2019

  V dňoch 17.-21.6.2019 sa konali záverečné skúšky žiakov denného štúdia odboru Zlatnik a klenotník, Obrábač kovov a Technické služby v autoservise.

  K úspešnému ukončeniu štúdia Vám srdečne blahoželáme a želáme veľa zdravia, šťastia a úspechov v budúcom živote, zaujímavé povolanie a splnenie všetkých snov. 

  Verte, či neverte končíte v puberte,

  SOŠ bola iba most,

  čaká vás pravá dospelosť,

  radostí, beznádej, stres-rôzne časy boli,

  niektorí do práce, iní zas na školy,

  nie je to cieľ, je to len cesta, schody,

  kiež zvládnete všetko, čo život pod nohy hodí.

 • Porada riaditeľov stredných škôl BSK

  Dňa 20.6.2019 sa v Modre uskutočnila slávnostná pracovná porada riaditeľov stredných škôl BSK na ktorej sa bilancoval školský rok. Slávnostný charakter dodalo porade poďakovanie riaditeľom končiacim vo svojej funkcii. Medzi nimi poďakoval bratislavský župan p. Droba odchádzajúcemu riaditeľovi p. Zdenkovi Radovi, ktorý vo svojej funkcií konči 30.6.2019. Za jeho dlhoročnú prácu mu ďakujeme aj my, celý kolektív zamestnancov Strednej odbornej školy technickej.

  Zároveň chceme privítať novo vymenovaného riaditeľ našej školy p. Döményho, ktorý si menovací dekrét prevzal z rúk riaditeľa odboru školstva BSK p. Urbančíka. Od 1.7.2019 mu prajeme veľa energie a dobrých nápadov.

 • Záverečné skúšky 2019

  Opäť úspešný ročník za nami 💍💎💍 záverečné prace žiakov externého štúdia Zlatník a klenotnik 💎 srdečne gratulujeme a prajeme veľa úspechov!!!

 • UČ SA A ZARÁBAJ!

 • Zlatník a klenotník 💍💎💍

  Záverečné práce žiakov III.ZO denného štúdia odboru zlatník a klenotník. 

 • Žiadame rodičov, aby neposielali prihlášky na ubytovanie v našom ŠI na šk.rok 2019/2020, nakoľko je internát už plne obsadený. Za porozumenie ďakujeme.

 • Predlžovania platnosti preukazu ISIC/EURO26

  Vážení rodičia, milí študenti!

  Život stredoškoláka sa stáva každým rokom nákladnejším. Našim študentom preto vydávame preukazy ISIC/EURO26, s ktorými môžu ročne ušetriť desiatky až stovky eur.  Chceli by sme Vás upozorniť, že preukaz, ktorý nemá označenie 09/2020, nie je pre školský rok 2019/2020 platný a preto nie je možné využívať jeho výhody.

  Len s platným preukazom môžete:

  1. Denne šetriť svoje vreckové a učiť sa efektívne nakladať s financiami.
  2. Využiť vďaka preukazu zľavy na viac ako 150 000 miestach na Slovensku a vo svete.

  Napr. v kine, v autoškolách, pri nákupoch oblečenia, školských a športových potrieb, kníh, pri stravovaní, športovaní a cestovaní. Viac na www.isic.sk

  1. Využiť svoj preukaz na študentské cestovné vo viacerých SAD pri platbe v hotovosti a až 75% zľavu na vlaky v Čechách aj počas letných prázdnin a ušetriť na jedinej ceste napr. do Prahy až 10€.  (platí aj pre budúcoročných maturantov)
  2. Uplatniť si nárok na ISIC paušál len za 9€, s výhodným balíkom mobilných dát. Viac na www.isicpausal.sk. Alebo využiť zľavu 5€ mesačne na bežné paušály v Orange.
  3. Uplatniť si nárok na celoročné cestovné poistenie len za 13,50€ http://isic.sk/poistenie-istotka

   

  Platnosť preukazu sa obnovuje nalepením známky ISIC

  v hodnote 10 €. Na škole si ju môžete objednať len v období od 1.6.2019-31.10.2019.

  Len platný preukaz potvrdzuje status denného študenta v aktuálnom školskom roku.

   

  Známku môžete objednať aj priamo na www.objednaj-preukaz.sk s doručením domov. Pri tomto spôsobe prosím počítajte aj s úhradou poštovného.

   

  Šetrite a získavajte výhody medzinárodného preukazu ISIC tak, ako to robia študenti stredných a vysokých škôl po celom svete.

 • Potvrdenie o návšteve školy

  Vážení rodičia,

  ak potrebujete potvrdenie o návšteve školy pre svoje dieťa, ktoré je žiakom našej školy, môžete si ho vytlačiť z pohodlia Vášho domova. Modul Dochádzka umožňuje rodičovi kedykoľvek si vytlačiť potvrdenie o návšteve školy. Hoci toto potvrdenie nemá pečiatku školy, obsahuje QR kód, ktorým sa dá pravdivosť potvrdenia kedykoľvek overiť. Potvrdenie s QR kódom je preto praktickejšie a zároveň bezpečnejšie ako tradičné papierové potvrdenie s pečiatkou, lebo sa nedá nijako sfalšovať. Návod ako na to nájdete na nasledujúcej stránke 

 • Kurz ochrany života a zdravia

  V dňoch 22.- 24.5.2019 sa žiaci z tried končiacich ročníkov zúčastnili povinného Kurzu na ochranu života a zdravia. Po teoretickej príprave v oblasti topografiu a zdravotnej prípravy s v prvý deň vyskúšali oživovanie pod vedením profesionálnej záchranárky v Červenom kríži. Druhý deň sa prešli krásnou prírodou chránenej krajinnej oblasti Devínska kobyla. Posledný deň po teórií o civilnej ochrane obyvateľstva a bezpečnostnych pokynoch si vyskúšali streľbu zo vzduchovky. Vďaka za aktívnu účasť a skvelé počasie.

 • Študentský šperk 2019


  Na súťaži Študentský šperk 2019 sa naša žiacka Mirka Šenkarová umiestnila na krásnom II. mieste s divadelným šperkom- "Alica v krajine zázrakov". Srdečne gratulujeme a pani majsterke Alici Tichej ďakujeme za jej prácu, podporu, úsilie a vedenie k dosiahnutiu tohto skvelého výsledku 👏

  Krásne šperky si môžete pozriet do 31.7.2019 v Technickom múzeu v Brne

 • Učiteľský piknik 2019

  Bratislavský samosprávny kraj pozval našich učiteľov na PIKNIK.

  Na piknik prišla takmer tisícka hostí a bola naozaj skvelá atmosféra...

  ĎAKUJEME

 • Karátové duše

  Výstava Karátové duše pripravovaná so spoluprácou s Cechom zlatníkov a klenotníkov Slovenska vyhlási 13.5.2019 výsledky súťaže Študenstky šperk do ktorej sa zapojila aj naša žiacka Mirka 💍 držíme jej palce Zároveň bude na výstave vystavovať aj naše šikovné absolventky Soničky (Kozáková,Horvatovičová) 🔝

 • Prajeme Vám krásne veľkonočné sviatky

 • ZELENÁ ŠKOLA - FAREBNÝ SEN

  ZELENÁ ŠKOLA - FAREBNÝ SEN

  Dňa 10.4.2019 sa boli študenti odboru zlatnik a klenotnik inšpirovať na výstave študentských prác SÚKROMNEJ STREDNEJ UMELECKEJ ŠKOLY ANIMOVANEJ TVORBY v Galérii Michalský dvor

 • Jarné upratovanie 5.4.2019

  Dňa 5.4.2019 žiacka školská rada organizovala Jarné upratovanie na skrášlenie priestorov školy a dielni.

  Všetkým zúčastneným ďakujeme.

 • Branný pretek študentov

  Dňa 3.4.2019 sa družstvo našej školy zúčastnilo na 3.ročniku Branného preteku študentov v Bernolákove, organizovaného Ministerstvom obrany. Žiaci súťažili v oblastiach topografie, zdravotnej prípravy, protichemickej obrany, vedomostí o histórii Slovenska a zložiek Ozbrojených síl SR a v neposlednom rade aj vo fyzických testoch. Chlapci dosiahli výborné výsledky a i keď sa neumiestnili na pódiu, sme na nich hrdí a ďakujeme za reprezentáciu.

Novinky

Kontakt

 • Stredná odborná škola technická
  Vranovská 4
  851 02 Bratislava
 • 02/63 83 84 17
  02/63 81 23 77

Fotogaléria